• İlktaş Yapı İnşaat

Architect

NaturBodrum BluVerde

Muğla bölgesininen güzel konumlarından proje alanımızın da bulunduğu Milas, Dörttepe Mevkii, hem oturanların hem de yatırımcıların gözde lokasyonlarından.

Zemini oldukça sağlam kayalardan oluşan Dörttepe Mevkii, Muğla’nın en yeşil, sakin ve nezih konumlarından bir tanesi haline geliyor. Havaalanına 10 dakika, Bodrum’un merkezine 25 dakika mesafede bulunmaktadır. Bodrum’un 1970’li yıllardan kalma havasını yaşatan Boğaziçi bölgesi sahili, balık restoranları ve kasaba havasıyla projemiz NaturBodrum’a 10 dakika mesafede bulunuyor. NaturBodrum’da yıldızların altında doğanın kucağında uyumanın ve kuş seslerini dinleyerek uyanmanın tadını çıkartacaksınız. 

Natur Bodrum

Projemiz Dörttepe Mevkii 254 Ada 20 parselde konumlanan yaklaşık 6.000m2 arsa alanı üzerinde inşaa edilen 18 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Toplam 8 adet Capri modeli 2+1 daire, 3+1 Priano modeli ikiz villa ve 4+1 Ravello özel havuzlu müstakil villa olmak üzere üç farklı modelden oluşan projemiz geniş ev ve bahçe metrekareleri ile öne çıkıyor. İnşaatın tüm etaplarının teslimi Mayıs 2025 olarak planlanmaktadır.

ÖDÜL

Gayrimenkul sektörünün uluslararası alanda en büyük ödül kurumlarından International Property Awards’a 2019 yılında konsept proje geliştirerek başvurduk. Sonucunda 2019-2020 “Türkiye’nin en iyi villa projesi” “Avrupa’nın en iyi villa projesi” ve “Dünya’nın en iyi villa projesi” ödüllerini aldık. Başarımız uluslararası kurumlar tarafından tescillenmiş oldu.

× WhatsApp Hattımız