• İlktaş Yapı İnşaat

Unutulmayacak anılar biriktireceğiniz yepyeni bir atmosfer

Bahçeli ve teraslı doğanın dokularıyla tasarlanmış yepyeni dairelerimizde huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor. Ayrıcalıklı ev hayatını sosyal alanların keyfini çıkaracağınız havuz ve özenle tasarlanmış bahçe tasarımları ile birleştiriyoruz.

Doğallığın zarafetini evlerinize taşıyoruz

Natur Bodrum’un eşsiz güzelliği ile başınızı döndürecek yepyeni bir yaşama “Merhaba!” deyin. Tatilin başkenti Bodrum’da uyanırken hayallerinizdeki taş ev yaşamıyla hayatınıza yeni bir yön vereceksiniz.

Service:

2+1 Capri Daireler

Architect:

Net: 80 m^2

Duration:

Brüt: 95 m^2

Location:

Bahçe, Çatı Teras Kullanımı

NaturBodrum Capri

Bodrum’un güneşli sabahlarında! Teknolojinin tüm imkanlarını kullanırken, birkaç adımda kendinizi çeşitli meyve ve sebzenin yetiştirildiği bahçemizde bulacaksınız. 

Eşsiz yaşam alanları

Doğallığın ve konforun bir araya geldiği yüksek kaliteli dairelerimizde sizlerin hayatını kolaylaştıracak tüm unsurlar bir araya getirildi. Tasarımların ve kullanılan malzemelerin doğallığı kaliteyle birleşti ve NaturBodrum Bluverde de sizleri bekliyor.

Kişiselleştirilmiş tasarımlar

Nasıl bir yerde yaşamak isterdim diye kendime sorduğumda, aldığım cevap olabildiğince doğal ama bir o kadar da modern hayatın imkanlarını kullanabildiğim bir yaşam alanıydı. Ve projemizin ana teması şekillendi…

Huzurun kenarında

Aradığınız her şey bu projede bir araya geliyor. Huzurlu ortamında doğallığın keyfini sürmek için NaturBodrum’un konforlu dünyasını keşfedin.

our gallery

PHOTO GALLERY

Natur Bodrum BluVerde

© All Copyright 2023, design by ynsocial

× WhatsApp Hattımız