• İlktaş Yapı İnşaat

Hayaliniz hayatınız oluyor

HAYAT STANDARDINI YÜKSELTEN TAŞ DOKUSUYLA YEMYEŞİL AĞAÇLARLA SÜSLENMİŞ MÜKEMMEL PEYZAJI SİZİ BU EŞSİZ YAŞAMA DAVET EDİYOR.

PIRIL PIRIL GÜNEŞİNİ YAKALAMAK İSTEYECEĞİNİZ TERASINIZDA HUZURLU YAŞAMLAR

  • Projelerimiz üzerine geliştirdiğimiz eşsiz konseptler proje arsalarımızın ruhuna uygun olarak dizayn ediyoruz. Günümüz teknolojisine uygun olarak tasarlanan projelerimizde günümüz yapı teknolojilerini takip ederek inşaatlarımızı yapıyoruz. 
Service:

Bodrum Kat 31.50 m^2

Architect:

Zemin Kat 80 m^2

Duration:

1 Kat 91 m^2

Location:

Net: 202 m^2 Brüt: 240 m^2

NaturBodrum Ravello

Bodrum’un eşsiz doğallığında sizlere sunduğumuz bu ayrıcalıklı yapılarla  aradığınız o huzurlu hayata kavuşmaya az kaldı. Ravello incelikle düşünülmüş konfor ve doğallıktan yola çıkarak tasarlanmıştır.

Zamansız bir yapı

Hobi bahçeleri, spor salonu, özel tasarım yüksek kalite peyzaj çalışmaları ile  lüks ve kaliteli yaşamın kapılarını NaturBodrum Ravello ile aralamaya hazır olun.

Stresten uzak

Natur Bodrum BluVerde ile doğayla iç içe yepyeni bir yaşam inşaa ediyoruz. Doğal yaşamın verdiği huzuru yüksek kaliteyle buluşturduğumuz Natur Bodrum Projemizde sizlere huzurlu ve konforlu bir hayat sunuyoruz.

Baş döndürücü yepyeni bir deneyim

Özel hobi bahçelerinde siz de istediğiniz o rahatlığı hissedecek aktiviteler yapabilirsiniz. Çiftlikten evinize gelen doğallığın keyfini çıkarmak için NaturBodrum kapılarını aralıyor.

our gallery

PHOTO GALLERY

× WhatsApp Hattımız